حمله تروریستی به پاسگاه پلیس راه در جاده ماکو-چالدران/آیا رد پای پژاک در میان است؟

آذوح: نیمه شب دیشب تروریست‌ها به پاسگاه پلیس راه در جاده ماکو-چالدان حمله کردند.
به گزارش دورنانیوز، اشرار شب گذشته به پاسگاه پلیس راه در جاده ماکو-چالدران حمله کردند و پس از تیراندازی با آرپیچی، از محل متواری شدند. خوشبختانه در این درگیری کسی صدمه ای ندید اما مسئولان هنوز نتوانسته اند ردی از این گروه پیدا کنند.
نماینده مردم ماکو و چالدران در مجلس، جزئیات حمله گروه‌های تروریستی به پایگاه انتظامی منطقه ماکو – شوط را تشریح کرد.
محمد علی‌پور  با اشاره به حمله نافرجام گروه‌های تروریستی به یکی از پایگاه‌های انتظامی جاده ماکو – شوط، گفت: بر اساس اطلاعات واصله، تروریست‌ها شبکه گذشته یکی از پاسگاه‌های این منطقه را مورد حمله قرار داده و به سمت آن تیراندازی کردند، که خوشبختانه با حمله هیچ تلفات جانی در برنداشته و خسارت جزئی به پاسگاه وارد شده است.
نماینده مردم ماکو و چالداران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هنوز هیچ گروه تروریستی مسئولیت حمله به پایگاه نیروی انتظامی ماکو را بر عهده نگرفته است، افزود: دستگاه‌های امنیتی و انتظامی پیگیر این پرونده بوده و قطعا در آینده‌ای نزدیک عاملان آن به سزای اعمال خود می‌رسند.
وی ادامه داد: خوشبختانه در طی هفته گذشته در یکی از شهرهای آذربایجان غربی، نیروهای انتظامی و امنیتی ضربات مهلکی به گروهک‌های تروریستی وارد کرده‌اند و به نظر می‌رسد که این اقدام کور و نافرجام تروریستی در پاسخ به موفقیت‌های نیروی‌ها ما بوده است.
علی‌پور درباره نقش گروهک تروریستی پژاک در حمله به پاسگاه ماکو، تصریح کرد: هنوز عاملان و وابستگان این اقدام مشخص نیست و به نظر من در شرایط کنونی گروه‌هایی مانند پژاک و پ.ک.ک در خارج از مرزها درگیر مبارزه با دولت ترکیه هستند و احتمال مشارکت آن‌ها در این عملیات پایین است.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn