عضو شورای اسلامی تبریز: چرا تحریم ها فقط سهم آذربایجان از بودجه 94 را کم کرده است؟

آذوح: عضو شورای اسلامی تبریز با انتقاد از نحوه سهمیه بندی بودجه استان ها در سال 94، گفت: چرا تحریم ها فقط بودجه آذربایجان را کم کرده و بودجه دیگر استان ها چند برابر این استان است؟ ؟]
علی شیاری روز یک شنبه در هفتاد و چهارمین جلسه این شورا افزود: سهم آذربایجان در بودجه پیشنهادی دولت به مجلس کم شده و اعتبارات لازم برای اتمام طرح های بزرگی همچون راه آهن میانه - تبریز، بزرگ راه تبریز - بازرگان و دیگر طرح های بهداشتی و آموزشی در این بودجه لحاظ نشده است.
وی گفت: اگر تحریم ها موجب این کاهش شده باید در خصوص دیگر استان ها نیز همانند آذربایجان عمل شود و نمایندگان استان در مجلس باید پیگیر این موضوع باشند.
شیاری در مورد موضوع احیا دریاچه ارومیه نیز گفت: زمانی که برای مطالعه سپری شده کافیست و بهتر است بجای عوام فریبی، عمل کنیم چرا که مردم آگاهند و تفاوت شعار و عمل را به خوبی درک می کنند.
وی همچنین در خصوص بودجه شهرداری تبریز اظهار کرد: بودجه ای که در سالجاری از سوی شهرداری ارائه و عملیاتی شد غیرواقعی بود و اگر بخواهیم بودجه ای کارشناسی شده و واقع بینانه برای تبریز در سال 94 تعریف کنیم نباید از 15 تا 18 هزار میلیارد ریال تجاوز کند.
شیاری گفت: بودجه غیرواقعی موجب فشار زیاد بر مردم و راکد ماندن طرح های عمرانی می شود.
وی همچنین پیشنهاد داد بودجه شهر تبریز به صورت متمرکز ارایه شود تا تمام مناطق از امکانات مساوی برخوردار شوند
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn