تبریز: برگزاری کنسرت موسیقی "ساعاتین سسی" توسط گروه لاچین

آذوح: کنسرت موسیقی «ساعاتین سسی»، در روزهای ۲۵ و ۲۶ مرداد توسط گروه لاچین در تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، آریا ترکانبوری، سرپرست گروه لاچین، در این خصوص گفت: این اجرا با یاد و شعر عمران صلاحی، طی دو روز یکشنبه و دوشنبه (۲۵ و ۲۶ مرداد ۹۴) از ساعت ۲۱ در تالار اقبال آذر مجتمع فرهنگی-هنری ۲۹بهمن تبریز برگزار می شود.
وی افزود: من به عنوان مولف، آهنگساز و پیانیست در این اجرا حضور دارم، فرهاد سلطانی به عنوان سولیست و مهدی لزیری نیز کارگردان اجرا می باشد.
وی خاطرنشان کرد: صمد مارالباشی (کلارینت)، احسان عبدی (گیتار آکوستیک و خواننده پاپ)، فرداد سلطانی (گیتار آکوستیک و همخوان)، وحید پرتوی (گیتار بیس و همخوان)، فریبز فرزندخداوردی (پرکاشن)، پدرام خوش بهار (سه تار)، اصلان حاج ابراهیمی (کلارینت)، آرش سرانی آذر (بالابان)، یعقوب نوروزی (بالابان)، علی گرانمهر (تار آذربایجانی)، امیر سرابی (تار آذربایجانی)، یوسف حامد گلزار (ویولن)، امیر برکار (ویولن)، مهران حسینی بقانام (کمانچه)، نیما برازنده (ویولن سل)، وانیک سیمونز (ترومپت) و دورنا مارلباشی، سودا مارالباشی، نازی پرتوی، نگار گرانمهر و بابک سلطانی به عنوان همخوان در این اجرا حضور خواهند داشت.
ترکانبوری در خصوص نحوه خرید بلیت این اجرا نیز اظهار کرد: علاقمندان، می توانند بلیت های این اجرا را از طریق سایت ebilit.comتهیه کنند.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn